Medarbejdere​

Salg​

hans-farve

​Hans C. Batsberg

Adm. direktør

+45 9696 5100
hans@gva.dk

jan-farve

Jan Batsberg

Salgschef
+45 9696 5105

jan@gva.dk

kasper-farve

Kasper Fruensgaard

Sælger
+45 9696 5103
kasper@gva.dk

Administration

susanne-farve

Susanne Batsberg

Salg og bogholderi
+45 9696 5101
susanne@gva.dk

dorte-farve

Dorte Batsberg
Økonomiansvarlig
+45 9696 5104
dorte@gva.dk 

Service

henning-farve

Henning Bejlegaard

Lagerforvalter
+45 2949 4871
henning@gva.dk

jacob-farve

Jacob Christensen
Værkfører
+45 2949 4872
jacob@gva.dk

Henvendelse kan ske her​

Udfyld felterne herunder, så vender vi retur snarest muligt​

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Om firmaet

Salg af minkhaller og svinehaller, samt alt tilbehør hertil.

Derudover producerer vi selv alle dele og specielle fittings til mink- og svineavlere. Vi beskæftiger ca 30 mand i vores produktion.

Gjøl Vakuum Anlæg A/S

E-mail info@gva.dk

Gjøl Vakuum Anlæg A/S
Drøvten 44

9440 Aabybro